Головна / Блог

Блог

Як вибрати дитячі рукавички і рукавиці
Для більшості батьків настання холодів - це істотне скорочення прогулянок на свіжому повітрі і максимум домашніх посиденьок. Насправді ж, правильно підібраний гардероб - це більше здоров'я, хороший апетит і багато позитивних емоцій. Це стосується і рукавиць з рукавичками. Якщо правильно підійти до їх вибору, то це буде сприяти активному дозвіллю і тривалого перебування на вулиці.
Читати повністю
Як колір впливає на психіку дітей
Якщо ви ставитеся до турботливим і уважним батькам, то швидше за все вам доводилося помічати, як впливає певний колір на вашу дитину, у всякому разі на його поведінку в одязі того чи іншого відтінку. Звичайно, звернути на це увагу моментально врят вийти, за даними явищем доведеться поспостерігати. Але прислухаючись до досвіду багатьох фахівців і психологів, можна трошки собі спростити життя і допомогти дитині пристосуватися до зовнішнього світу.
Читати повністю
Зростання популярності преміального сегменту дитячого брендового одягу

На сегодняшний день премиальный сегмент на рынке детской брендовой одежды превышает спрос. Но анализируя и изучая потребности современного потребителя, ситуация несомненно будет улучшаться. Условий для этого более чем предостаточно, а значит, производитель должен продолжать трудиться в том же направлении.

Читати повністю
Зимове взуття для дитини: рекомендації по вибору
Зимове взуття дитині вибрати набагато складніше, ніж дорослому. Потрібно врахувати дуже багато факторів: щоб ногам малюка було тепло, комфортно і сухо. Діти часто не можуть висловити свої емоції щодо взуття, тому батькам доводиться покладатися тільки на себе.
 
Є кілька правил і рекомендацій щодо вибору зимового взуття для дітей. Вони засновані на реальному досвіді батьків, тому в їх правдивості і актуальності немає сумнівів.
Читати повністю
Як розібратися в розмірах дитячого взуття і вибрати дитині взуття?
В процесі покупки нового взуття для малюка слід орієнтуватися на власний смак, а також враховувати розміри крихти і його вік. У той же час потрібно пам'ятати відразу про декілька додаткових характеристиках, від яких, на думку ортопедів, буде залежати розвиток плоскостопості у дитини. Ступня людини влаштована так, що в перші 18 років життя вона складається з великого числа хрящів, які окостеневают тільки до моменту дорослішання. З цієї причини процес деформації ступні може тривати протягом тривалого періоду, якщо тільки не підійти до покупки взуття серйозно і відповідально.
Читати повністю
Як вибрати дитині взуття?
З таким запитанням задають батьки, які не мають великого досвіду і не бажають допустити поширену помилку, яка пов'язана з неправильно підібраними черевиками для малюка. Для початку слід виключити покупку взуття, яка малюкові впритул. Такі вироби не мають запасом, який буде потрібно для ніжки дитини під час ходьби. У жарку пору ступня може значно збільшуватися в розмірі, до того ж пальчикам малюка потрібно додатковий простір для руху. Старе взуття можна носити до того моменту, як пальчик почне упиратися в шкарпетку вироби, після чого слід терміново замінити взуття на виріб більшого розміру.
Читати повністю
Одяг для новонароджених - сліпи. Як вибрати розмір сліпа?
Каждая мама стремится обеспечить ребенка превосходной защитой, а также самыми лучшими вещами, которые создадут для него атмосферу спокойствия и защищенности. Поэтому та одежда, которая будет использоваться при выписке из роддома, обычно приобретается заранее, поскольку в последние недели перед родами у мамы точно не будет времени на покупки в супермаркете. Перекладывать такую ответственность на отца не следует. Даже самые исполнительные папы просто не разбираются в том, что подходит для крохи так, как это делают мамы.
Читати повністю
Як вибрати дитячий комбінезон на зиму?
Подібний одяг сьогодні залишається одним із самих популярних рішень серед батьків, охочих забезпечити своїх дітей найкращими речами. Широкий асортимент моделей дозволяє врахувати будь-які побажання і в підсумку знайти комбінезон за віком, темпераментом і зростання малюка. Для тих дітей, які ще не вміють самостійно пересуватися, найкраще підходить комбінезон-конверт, який не має окремих штанин.
Читати повністю
Як вибрати комбінезон для дитини?
Кожен батько прагне до того, щоб оточити свою дитину тільки самими якісними виробами, які забезпечать для нього високий рівень комфорту і безпеки. Різноманітність одягу дозволяє батькам врахувати тенденції моди, тому кожен малюк сьогодні виглядає по-різному в своїх нарядах. Функціональність одягу також залишається важливим критерієм для вибору. В цьому відношенні відмінним вибором можна назвати комбінезон, який зберігає тепло, а також забезпечує свободу рухів для малюка. У магазинах можна знайти одяг цього типу на будь-який смак.
Читати повністю
Як розібратися в дитячих розмірах? Вибираємо одяг правильно
Малюки повинні отримувати тільки якісний та зручний одяг, оскільки від цього буде залежати їхнє здоров'я і розвиток. Тому батьки зазвичай намагаються вибирати речі з любов'ю, щоб малюк відчув всю ту турботу і тепло, з яким до нього ставляться найближчі люди. Але з кожним роком стає все складніше втриматися від того, щоб не купити речі, які не зовсім підходять для дитини в конкретному віці. В результаті виявляється, що річ є зайвою і малюк може взагалі відмовитися від носіння. Якими ж речами слід оточити малюка в перші дні його життя?
Читати повністю