Головна / Блог

Блог

Основи правильного вибору дитячих джинсів
Так як джинси відносяться до сучасних предметів повсякденного одягу, вони повинні максимально забезпечувати його комфортне пересування. В цьому випадку перш за все джинс повинен бути досить еластичним і міцним.
Читати повністю
Переваги та особливості брендового дитячого одягу
Коли дитина одягнений в стильні і красиві речі це викликає захват і розчулення. Стильні речі виділяються і без розуміння конкретного бренду. Матеріал, рядок і особливість пошиття - це основні характеристики, які кидаються в очі.
Читати повністю
Підбираємо одяг для дівчаток
Батьки маленьких принцес завжди хочуть, щоб їхні діти виглядали бездоганно: красиво і стильно. Але підібрати одяг - та ще задача. Тому в статті ми розберемо найбільш вдалі варіанти для дітей різного віку.
Читати повністю
Як вибрати дитячі рукавички і рукавиці
Для більшості батьків настання холодів - це істотне скорочення прогулянок на свіжому повітрі і максимум домашніх посиденьок. Насправді ж, правильно підібраний гардероб - це більше здоров'я, хороший апетит і багато позитивних емоцій. Це стосується і рукавиць з рукавичками. Якщо правильно підійти до їх вибору, то це буде сприяти активному дозвіллю і тривалого перебування на вулиці.
Читати повністю
Як колір впливає на психіку дітей
Якщо ви ставитеся до турботливим і уважним батькам, то швидше за все вам доводилося помічати, як впливає певний колір на вашу дитину, у всякому разі на його поведінку в одязі того чи іншого відтінку. Звичайно, звернути на це увагу моментально врят вийти, за даними явищем доведеться поспостерігати. Але прислухаючись до досвіду багатьох фахівців і психологів, можна трошки собі спростити життя і допомогти дитині пристосуватися до зовнішнього світу.
Читати повністю
Зростання популярності преміального сегменту дитячого брендового одягу

На сегодняшний день премиальный сегмент на рынке детской брендовой одежды превышает спрос. Но анализируя и изучая потребности современного потребителя, ситуация несомненно будет улучшаться. Условий для этого более чем предостаточно, а значит, производитель должен продолжать трудиться в том же направлении.

Читати повністю
Зимове взуття для дитини: рекомендації по вибору
Зимове взуття дитині вибрати набагато складніше, ніж дорослому. Потрібно врахувати дуже багато факторів: щоб ногам малюка було тепло, комфортно і сухо. Діти часто не можуть висловити свої емоції щодо взуття, тому батькам доводиться покладатися тільки на себе.
 
Є кілька правил і рекомендацій щодо вибору зимового взуття для дітей. Вони засновані на реальному досвіді батьків, тому в їх правдивості і актуальності немає сумнівів.
Читати повністю
Як розібратися в розмірах дитячого взуття і вибрати дитині взуття?
В процесі покупки нового взуття для малюка слід орієнтуватися на власний смак, а також враховувати розміри крихти і його вік. У той же час потрібно пам'ятати відразу про декілька додаткових характеристиках, від яких, на думку ортопедів, буде залежати розвиток плоскостопості у дитини. Ступня людини влаштована так, що в перші 18 років життя вона складається з великого числа хрящів, які окостеневают тільки до моменту дорослішання. З цієї причини процес деформації ступні може тривати протягом тривалого періоду, якщо тільки не підійти до покупки взуття серйозно і відповідально.
Читати повністю
Як вибрати дитині взуття?
З таким запитанням задають батьки, які не мають великого досвіду і не бажають допустити поширену помилку, яка пов'язана з неправильно підібраними черевиками для малюка. Для початку слід виключити покупку взуття, яка малюкові впритул. Такі вироби не мають запасом, який буде потрібно для ніжки дитини під час ходьби. У жарку пору ступня може значно збільшуватися в розмірі, до того ж пальчикам малюка потрібно додатковий простір для руху. Старе взуття можна носити до того моменту, як пальчик почне упиратися в шкарпетку вироби, після чого слід терміново замінити взуття на виріб більшого розміру.
Читати повністю
Одяг для новонароджених - сліпи. Як вибрати розмір сліпа?
Каждая мама стремится обеспечить ребенка превосходной защитой, а также самыми лучшими вещами, которые создадут для него атмосферу спокойствия и защищенности. Поэтому та одежда, которая будет использоваться при выписке из роддома, обычно приобретается заранее, поскольку в последние недели перед родами у мамы точно не будет времени на покупки в супермаркете. Перекладывать такую ответственность на отца не следует. Даже самые исполнительные папы просто не разбираются в том, что подходит для крохи так, как это делают мамы.
Читати повністю