Трусики для дітей

Нижня білизна постійно контактує зі шкірою малюка і захищає її від забруднень, пошкоджень, підтримує оптимальну температуру і мікробіом, тому дитячі трусики потрібно ретельно підбирати. На сайті нашого магазину «Кіндер Стайл» ви можете замовити набори брендового дитячого білизни з Америки за доступною ціною з доставкою в усі регіони України.

Основні вимоги до дитячих трусиків

Нижня білизна для дитини має відповідати кільком критеріям. По-перше, найважливішими характеристиками вважаються якість і правильно підібраний розмір, щоб дитині було комфортно носити цей елемент одягу. По-друге, тканина повинна бути виготовлена з натуральних матеріалів для уникнення виникнення алергічних реакцій, зокрема контактного дерматиту. Такий матеріал також забезпечить оптимальну абсорбцію вологи і вентиляцію.

Перед тим як купити дитячі труси варто потрібно звернути увагу на їх практичність. З огляду на, що цей елемент одягу часто стирається, потрібно підбирати матеріал, якому не страшний інтенсивний догляд і часті прання. Продавці пропонують величезний асортимент дитячого нижньої білизни, яке відрізняється по дизайну, фасону і вартості. Часто на трусиках зображують популярних мультиплікаційних персонажів. Не варто купувати занадто яскраве нижню білизну для малюка, так як для його виготовлення могли бути застосовані шкідливі барвники.

Трусики повинні бути анатомічно і не викликати у дитини дискомфорту, тому кількість швів намагаються робити мінімальним. Різноманітні гудзики, паєтки, намистини можуть виглядати привабливо, проте вони будуть заважати під одягом, через що дитина постійно буде відволікатися.

Найпоширеніші фасони дитячого нижньої білизни

Для хлопчиків підійдуть боксери і хіпстера. Також затребувані сліпи і сімейні труси, які дитина може носити з раннього віку, адже така модель виготовляється виключно з натуральних матеріалів, забезпечує провітрювання і не сковує рухи дитини. Найбільш оптимальними моделями нижньої білизни для дівчаток вважають шортики і сліпи. У нашому інтернет-магазині «Кіндер Стайл» Ви можете недорого купити дитячі трусики, які обов'язково сподобаються вашому сину чи дочці, адже вони виготовлені з м'якої натуральної тканини і мають оригінальну мульти забарвлення. Перед тим як купити трусики дитячі в Україні потрібно виміряти зріст і обхват талії малюка. Приміряти цей елемент одягу немає можливості, тому при замовленні варто орієнтуватися на мірки білизни, яке сидить на вашу дитину найкраще.

Читати далі
Як вибрати дитячі рукавички і рукавиці
Для більшості батьків настання холодів - це істотне скорочення прогулянок на свіжому повітрі і максимум домашніх посиденьок. Насправді ж, правильно підібраний гардероб - це більше здоров'я, хороший апетит і багато позитивних емоцій. Це стосується і рукавиць з рукавичками. Якщо правильно підійти до їх вибору, то це буде сприяти активному дозвіллю і тривалого перебування на вулиці.
Читати повністю
Як колір впливає на психіку дітей
Якщо ви ставитеся до турботливим і уважним батькам, то швидше за все вам доводилося помічати, як впливає певний колір на вашу дитину, у всякому разі на його поведінку в одязі того чи іншого відтінку. Звичайно, звернути на це увагу моментально врят вийти, за даними явищем доведеться поспостерігати. Але прислухаючись до досвіду багатьох фахівців і психологів, можна трошки собі спростити життя і допомогти дитині пристосуватися до зовнішнього світу.
Читати повністю
Зростання популярності преміального сегменту дитячого брендового одягу

На сегодняшний день премиальный сегмент на рынке детской брендовой одежды превышает спрос. Но анализируя и изучая потребности современного потребителя, ситуация несомненно будет улучшаться. Условий для этого более чем предостаточно, а значит, производитель должен продолжать трудиться в том же направлении.

Читати повністю