Дитячі іграшки

Батьки знають, що для повноцінного розвитку дитини, важливо правильно підбирати іграшки. На вибір впливає якість виробу, його безпеку і те, які навички можна з його допомогою розвинути в ході гри. Купити дитячі іграшки від перевіреного виробника з відповідними сертифікатами якості можна в інтернет-магазині Kinder-Style.

Основні вимоги до дитячих іграшок

Серед величезного розмаїття продукції часом буває складно зробити остаточний вибір. Батькам, які хочуть замовити своєму малюкові тільки кращий і безпечний товар, слід звертати увагу на такі важливі параметри:

  • Матеріал. Слід вибирати тільки сертифіковану продукцію, що виключить покупку підробок з низькою якістю пластика, що містить шкідливі і токсичні компоненти. Найбільш безпечними вважаються вироби з тканини і дерева.

  • Якість кріплень і швів. Наявність гострих кутів, поганих швів негативно позначається на безпеці малюка. Слід виключити наявність занадто дрібних деталей, магнітиків, які легко проковтнути.

  • Барвники. Не слід купувати занадто яскраві і різноколірні іграшки, адже є ймовірність, що барвник низької якості залишається на руках.

  • Гучність вироби. Інтерактивні та розвиваючі іграшки зі звуковими ефектами також можуть негативно відбитися на нормальному розвитку малюка. Гучність вище 65 децибел можуть не просто налякати дитину, але і вплинути на слуховий апарат.

Як підібрати іграшки за віком

Сьогодні можна купити іграшки для дітей недорого не становить проблем. Адже існує безліч магазинів з брендовими виробами, які діляться на вікові категорії. Вони дозволяють в різний період життя малюка розвивати ті чи інші здібності:

  • До 6 місяців актуальними є модулі, які підвішуються над ліжечком, а також брязкальця і гумові пищалки-гризуни.

  • Від 6 до 12 місяців. Підійдуть кубики, м'ячики, барвисті машинки, а також невеликі ляльки-пупси.

  • 1-1,5 років. У хід йдуть не дуже складні конструктори, великі іграшки, різні види інструментів з пластика або ж дерева.

  • 2 роки. Найкраще замовити пірамідки, а також вироби, які можна розбирати і збирати.

  • 2-4 роки. Уже можна дарувати гаражі для машинок, дитячий посуд, так як дитина починає освоювати «рольові» ігри, набори пістолетиком, ляльок і т. д.

  • 45 років. У цей період творчої активності знадобляться якісні фарби, олівці, розвиваючі пазли, конструктори.

Замовити іграшки для маленьких дітей за демократичною ціною можна в магазині Кіндер Стайл. Тут представлений широкий асортимент дитячих товарів високої якості, які можна придбати недорого в Україні вже сьогодні. Зв'язавшись з менеджерами за телефонами, вказаними на сайті, ви зможете оформити своє замовлення, а також уточнити вартість, наявність і умови доставки товару.

Читати далі
Основи правильного вибору дитячих джинсів
Так як джинси відносяться до сучасних предметів повсякденного одягу, вони повинні максимально забезпечувати його комфортне пересування. В цьому випадку перш за все джинс повинен бути досить еластичним і міцним.
Читати повністю
Переваги та особливості брендового дитячого одягу
Коли дитина одягнений в стильні і красиві речі це викликає захват і розчулення. Стильні речі виділяються і без розуміння конкретного бренду. Матеріал, рядок і особливість пошиття - це основні характеристики, які кидаються в очі.
Читати повністю
Підбираємо одяг для дівчаток
Батьки маленьких принцес завжди хочуть, щоб їхні діти виглядали бездоганно: красиво і стильно. Але підібрати одяг - та ще задача. Тому в статті ми розберемо найбільш вдалі варіанти для дітей різного віку.
Читати повністю