Дитячі іграшки

Батьки знають, що для повноцінного розвитку дитини, важливо правильно підбирати іграшки. На вибір впливає якість виробу, його безпеку і те, які навички можна з його допомогою розвинути в ході гри. Купити дитячі іграшки від перевіреного виробника з відповідними сертифікатами якості можна в інтернет-магазині Kinder-Style.

Основні вимоги до дитячих іграшок

Серед величезного розмаїття продукції часом буває складно зробити остаточний вибір. Батькам, які хочуть замовити своєму малюкові тільки кращий і безпечний товар, слід звертати увагу на такі важливі параметри:

  • Матеріал. Слід вибирати тільки сертифіковану продукцію, що виключить покупку підробок з низькою якістю пластика, що містить шкідливі і токсичні компоненти. Найбільш безпечними вважаються вироби з тканини і дерева.

  • Якість кріплень і швів. Наявність гострих кутів, поганих швів негативно позначається на безпеці малюка. Слід виключити наявність занадто дрібних деталей, магнітиків, які легко проковтнути.

  • Барвники. Не слід купувати занадто яскраві і різноколірні іграшки, адже є ймовірність, що барвник низької якості залишається на руках.

  • Гучність вироби. Інтерактивні та розвиваючі іграшки зі звуковими ефектами також можуть негативно відбитися на нормальному розвитку малюка. Гучність вище 65 децибел можуть не просто налякати дитину, але і вплинути на слуховий апарат.

Як підібрати іграшки за віком

Сьогодні можна купити іграшки для дітей недорого не становить проблем. Адже існує безліч магазинів з брендовими виробами, які діляться на вікові категорії. Вони дозволяють в різний період життя малюка розвивати ті чи інші здібності:

  • До 6 місяців актуальними є модулі, які підвішуються над ліжечком, а також брязкальця і гумові пищалки-гризуни.

  • Від 6 до 12 місяців. Підійдуть кубики, м'ячики, барвисті машинки, а також невеликі ляльки-пупси.

  • 1-1,5 років. У хід йдуть не дуже складні конструктори, великі іграшки, різні види інструментів з пластика або ж дерева.

  • 2 роки. Найкраще замовити пірамідки, а також вироби, які можна розбирати і збирати.

  • 2-4 роки. Уже можна дарувати гаражі для машинок, дитячий посуд, так як дитина починає освоювати «рольові» ігри, набори пістолетиком, ляльок і т. д.

  • 45 років. У цей період творчої активності знадобляться якісні фарби, олівці, розвиваючі пазли, конструктори.

Замовити іграшки для маленьких дітей за демократичною ціною можна в магазині Кіндер Стайл. Тут представлений широкий асортимент дитячих товарів високої якості, які можна придбати недорого в Україні вже сьогодні. Зв'язавшись з менеджерами за телефонами, вказаними на сайті, ви зможете оформити своє замовлення, а також уточнити вартість, наявність і умови доставки товару.

Читати далі
Як вибрати рюкзак для дитини?
Рюкзаки давно вже полюбили як дорослі, так і діти, адже в них можна взяти все необхідне, а руки залишаться вільними, навантаження буде рівномірно розподілене по спині. Всі ці моменти сприяють максимальному ступеню зручності. Сам рюкзак здатний добре вписатися як в умови мегаполісу, так і знадобиться в поїздках. Особливим різновидом рюкзаків є екземпляри для школярів, які принесуть чимало користі, якщо буде обрано правильно.
Читати повністю
Як вибрати дитячі рукавички та рукавички
Настання холодів не зможе завадити активним прогулянкам на свіжому повітрі, якщо юний непосида має в шафі пару затишних рукавичок або сучасних рукавичок. Ліпити сніговика або грати в сніжки вдасться без ризику промочити руки тільки в тому випадку, якщо одяг для дитячих долонь буде максимально якісним.
Читати повністю
Як вибрати дитяче зимове взуття
Зима є тим часом року, коли забави на свіжому повітрі приносять дітям максимум задоволення. Будучи оточеними пухнастим снігом, юні непосиди захоплюються величезними кучугурами і крижаними гірками, випробувати які прагнуть всі хлопці. Завданням кожного дбайливого батька в зимовий сезон є захист дитячих ніжок від сезонної сльоти, холоду. Важливо правильно підібрати взуття на зиму, щоб дитині було зручно, тепло, а прогулянки на вулиці приносили винятково задоволення.
Читати повністю