Конструктор Лего

Конструктор Лего - це, мабуть, найпоширеніша у світі гра, яку мріють мати все. Кожна серія викликає захоплення та захоплює, вона вражає навіть дорослих, що вже говорити про дітей.
 
Купити конструктор лего, стало доступніше в Україні, ніж було раніше. Тільки достаток асортименту в магазині Кіндер Стайл чого вартий. Різноманітність серій та кількості деталей дозволяє зробити дитині довгоочікуваний та бажаний подарунок.
 

У чому ж особливості дитячого конструктора лего


Дитячий конструктор лего вчить конструюванню, саме це сприяє розвитку багатьох функцій у дитини. Якщо раніше доводилося замовляти такий товар з Америки та чекати на нього місяцями, то сьогодні батьки мають можливість недорого його замовити в магазині Кіндер Стайл.
 
Конструктор LEGO робить такий вплив на дитину:
 
1.Розвиток моторики, що дуже важливо у підлітковому періоді. Опанування дрібними деталями та створення щось цікавого, сприяє формуванню уявлення та терпіння до процесу.
 
2.Розвиток мислення, адже щоб створити щось цілісне необхідно дотримуватися логічного ланцюжка і дотримуватись вимог інструкції, відповідно це чіпляє мозкову діяльність і змушує її продуктивно працювати.
 
3.Розвиток уваги терпіння та посидючості. Завдання, пов'язані з конструюванням, вимагають посидючості та навіть монотонності, що добре позначається і на розумовому розвитку, і на дисципліні.
 

Чому конструктор лего корисний гіперактивним дітям


Головною особливістю конструктора лего є те, що він сприяє розвитку навичок у дитини, яких вона ще не має. У грі дитина думає, спілкується, уявляє. Якщо батьки братимуть активну участь, то дитина навчиться домовлятися, співпрацювати, ділитися та обмінюватися. У віці дуже важливо прищепити ці якості.
 
Гіперактивні діти у свою чергу мимоволі розвивають навички посидючості та сконцентрованості, що сприяє умиротворенню та виробленню терпіння.
 
Багато батьків вважають, що ціна конструктора завищена, але якщо зважити всі завдання, які він вирішує, все відповідно. Крім того, в магазині Кіндер Стайл запропоновані різні серії, що дозволяє вибрати собі прийнятну вартість.
 
Замовити дешево конструктор LEGO можна онлайн. Оформляючи замовлення, покупець має можливість вибрати зручну форму доставки товару, а також оплати, що сьогодні дуже зручно та мінімізує витрати фізичних ресурсів.
Читати далі
Як вибрати рюкзак для дитини?
Рюкзаки давно вже полюбили як дорослі, так і діти, адже в них можна взяти все необхідне, а руки залишаться вільними, навантаження буде рівномірно розподілене по спині. Всі ці моменти сприяють максимальному ступеню зручності. Сам рюкзак здатний добре вписатися як в умови мегаполісу, так і знадобиться в поїздках. Особливим різновидом рюкзаків є екземпляри для школярів, які принесуть чимало користі, якщо буде обрано правильно.
Читати повністю
Як вибрати дитячі рукавички та рукавички
Настання холодів не зможе завадити активним прогулянкам на свіжому повітрі, якщо юний непосида має в шафі пару затишних рукавичок або сучасних рукавичок. Ліпити сніговика або грати в сніжки вдасться без ризику промочити руки тільки в тому випадку, якщо одяг для дитячих долонь буде максимально якісним.
Читати повністю
Як вибрати дитяче зимове взуття
Зима є тим часом року, коли забави на свіжому повітрі приносять дітям максимум задоволення. Будучи оточеними пухнастим снігом, юні непосиди захоплюються величезними кучугурами і крижаними гірками, випробувати які прагнуть всі хлопці. Завданням кожного дбайливого батька в зимовий сезон є захист дитячих ніжок від сезонної сльоти, холоду. Важливо правильно підібрати взуття на зиму, щоб дитині було зручно, тепло, а прогулянки на вулиці приносили винятково задоволення.
Читати повністю