Конструктор Лего

Конструктор Лего - це, мабуть, найпоширеніша у світі гра, яку мріють мати все. Кожна серія викликає захоплення та захоплює, вона вражає навіть дорослих, що вже говорити про дітей.
 
Купити конструктор лего, стало доступніше в Україні, ніж було раніше. Тільки достаток асортименту в магазині Кіндер Стайл чого вартий. Різноманітність серій та кількості деталей дозволяє зробити дитині довгоочікуваний та бажаний подарунок.
 

У чому ж особливості дитячого конструктора лего


Дитячий конструктор лего вчить конструюванню, саме це сприяє розвитку багатьох функцій у дитини. Якщо раніше доводилося замовляти такий товар з Америки та чекати на нього місяцями, то сьогодні батьки мають можливість недорого його замовити в магазині Кіндер Стайл.
 
Конструктор LEGO робить такий вплив на дитину:
 
1.Розвиток моторики, що дуже важливо у підлітковому періоді. Опанування дрібними деталями та створення щось цікавого, сприяє формуванню уявлення та терпіння до процесу.
 
2.Розвиток мислення, адже щоб створити щось цілісне необхідно дотримуватися логічного ланцюжка і дотримуватись вимог інструкції, відповідно це чіпляє мозкову діяльність і змушує її продуктивно працювати.
 
3.Розвиток уваги терпіння та посидючості. Завдання, пов'язані з конструюванням, вимагають посидючості та навіть монотонності, що добре позначається і на розумовому розвитку, і на дисципліні.
 

Чому конструктор лего корисний гіперактивним дітям


Головною особливістю конструктора лего є те, що він сприяє розвитку навичок у дитини, яких вона ще не має. У грі дитина думає, спілкується, уявляє. Якщо батьки братимуть активну участь, то дитина навчиться домовлятися, співпрацювати, ділитися та обмінюватися. У віці дуже важливо прищепити ці якості.
 
Гіперактивні діти у свою чергу мимоволі розвивають навички посидючості та сконцентрованості, що сприяє умиротворенню та виробленню терпіння.
 
Багато батьків вважають, що ціна конструктора завищена, але якщо зважити всі завдання, які він вирішує, все відповідно. Крім того, в магазині Кіндер Стайл запропоновані різні серії, що дозволяє вибрати собі прийнятну вартість.
 
Замовити дешево конструктор LEGO можна онлайн. Оформляючи замовлення, покупець має можливість вибрати зручну форму доставки товару, а також оплати, що сьогодні дуже зручно та мінімізує витрати фізичних ресурсів.
Читати далі
Тонкощі та особливості вибору дитячої зимової куртки
Дитяча куртка – це універсальний одяг, який використовується 3 сезони. Основними відмінностями цього виду одягу є щільність, наповнювач, матеріал та внутрішня підкладка. Правильно підібрана курточка захищатиме малюка від холоду, підкреслюватиме його індивідуальність і забезпечуватиме відчуття комфорту.
Читати повністю
Основні правила вибору та купівлі гумових чобіт дитині
Дощова погода – це не привід сумного настрою в домашніх стінах. Дитинство – це саме той час, коли будь-яка погода сприймається як нова пригода. Саме тому потрібно знаходити вихід із будь-якої ситуації. Головним завданням батьків при цьому залишається питання зовнішнього вигляду, яке не зашкодить здоров'ю дитини. Правильно підібрані гумові чоботи та верхній одяг, одні з найголовніших предметів гардеробу, на які варто звернути увагу.
Читати повністю
Як вибрати спортивний костюм для дитини?
Будучи універсальним предметом дитячого гардеробу, спортивний костюм, який має привабливий дизайн, дозволить як юній принцесі, так і підростаючому джентльменові виглядати бездоганно в будь-якій ситуації. Таке вбрання, в якому гармонійно перегукуються верх і низ, стане в нагоді не тільки для занять спортом, а й для складання образу на прогулянку, зустріч з друзями, і буде незамінний для заміської поїздки. Якщо костюм обраний правильно, перебувати в ньому дитині буде виключно в задоволення.
Читати повністю