Інтерактивні іграшки

Гра – це основний вид діяльності, який дозволяє дитині максимально пізнавати світ, навчається та розвивати необхідні людині навички. Сьогодні дуже велика увага приділяється розвиваючим іграм, іграшкам та заняттям. Інтерактивні іграшки для дітей - це один з варіантів, який допомагає одночасно підключити і задіяти багато органів і функції мозку, тим самим сприяючи розвитку дитини.
 

Особливості та характеристики інтерактивних іграшок для дітей


Сьогодні вже просто неможливо купити дитячу інтерактивну іграшку. Їхня різноманітність і достаток призводить до того, що діти вже в дорослішому віці самі тягнуться до них. Інтерес до звуку, яскравим деталям і елементам, що самостійно рухаються, настільки сильний, що рано чи пізно, але така іграшка з'являється в будинку, де є діти. І тут варто зазначити, що інтерактивні іграшки для малюків сприяють вбиранню інформації, розвитку моторики та пізнання навколишнього світу.
 
У магазині Кіндер Стайл представлений широкий асортимент товару з Америки та України, що відкриває перед батьками можливість вибору товару, що їм найбільше підходить. Ціна на таку продукцію залежить від багатьох факторів, але в будь-якому випадку вона доступна та прийнятна для покупців магазину Кіндер Стайл.
 
Сьогодні популярністю користуються інтерактивні іграшки, які реагують на дії дитини, повторюють їх.
 

Різноманітність інтерактивних іграшок та їх особливості


Загалом інтерактивні іграшки можна давати дітям із 6-12 місяців. Основним завданням при їх виборі та купівлі є безпека, а значить, як мінімум, відповідність віку, вказаному на упаковці продукції.
 
Чому слід приділити увагу при покупці інтерактивної іграшки в Україні:
 
- Вік 6-12 місяців - основним завданням при виборі іграшки для цього віку, є розвиток уваги. Іграшка повинна мати світлові ефекти, мати яскраве забарвлення і видавати звук. Цього цілком достатньо, щоби привернути увагу. Брязкальця, музичні кубики, килимки будуть найкращими варіантами;
 
- вік 1-2 роки – це період активного повзання та ходьби. Для цього віку рекомендується купувати ляльок, що говорять, тварин, розвиваючі панелі і різноманітні геометричні фігури.
 
- Вік 2-3 роки - це той період, коли рухливість зростає, але потрібно розвивати посидючість і увагу. Примітивні іграшки перестають дивувати, тому варто звернути увагу на музичні інструменти, ігрові центри і дитячі телефони, завдяки яким дитина зможе розвинути інші навички.
 
У магазині Кіндер Стайл запропонований необхідний асортимент для будь-якої вікової групи. Брендові іграшки теж є, а отже батьки зможуть здійснити бажану покупку. Недорого замовити товар, що сподобався, можна в зручний час. Вартість продукції дуже різна, що підходить для різних категорій покупців.
Читати далі
Як вибрати рюкзак для дитини?
Рюкзаки давно вже полюбили як дорослі, так і діти, адже в них можна взяти все необхідне, а руки залишаться вільними, навантаження буде рівномірно розподілене по спині. Всі ці моменти сприяють максимальному ступеню зручності. Сам рюкзак здатний добре вписатися як в умови мегаполісу, так і знадобиться в поїздках. Особливим різновидом рюкзаків є екземпляри для школярів, які принесуть чимало користі, якщо буде обрано правильно.
Читати повністю
Як вибрати дитячі рукавички та рукавички
Настання холодів не зможе завадити активним прогулянкам на свіжому повітрі, якщо юний непосида має в шафі пару затишних рукавичок або сучасних рукавичок. Ліпити сніговика або грати в сніжки вдасться без ризику промочити руки тільки в тому випадку, якщо одяг для дитячих долонь буде максимально якісним.
Читати повністю
Як вибрати дитяче зимове взуття
Зима є тим часом року, коли забави на свіжому повітрі приносять дітям максимум задоволення. Будучи оточеними пухнастим снігом, юні непосиди захоплюються величезними кучугурами і крижаними гірками, випробувати які прагнуть всі хлопці. Завданням кожного дбайливого батька в зимовий сезон є захист дитячих ніжок від сезонної сльоти, холоду. Важливо правильно підібрати взуття на зиму, щоб дитині було зручно, тепло, а прогулянки на вулиці приносили винятково задоволення.
Читати повністю