Гарантія
 
На всі товари, куплені в нашому магазині, поширюється дія Закону України «Про захист прав споживачів».
Заміна товару на аналогічний у відповідності зі ст. 9 ЗУ "Про захист прав споживачів" можлива тільки при дотриманні наступних умов:
 
• З дня придбання пройшло не більше 14 днів, не рахуючи дня покупки;
• товар не був у використанні, тобто є новим (товар в ідеальному стані, товар не вживався) збережені товарний вигляд, споживчі якості товару;
• є пломби, ярлики, упаковка, товарний чек.;
 
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 1991 року N 216 це правило не поширюється на предмети особистої гігієни, білизна, панчішно-шкарпеткові вироби, перо-пухові вироби, постільні приналежності, косметику, дитячі м'які, надувні і гумові іграшки, товари для новонароджених, карнавальні костюми і т.д.

Додаткові правила обміну / повернення товару
 
• Якщо товар не підійшов за розміром, якістю, характеристиками і т.д., то оплату за доставку товару здійснює покупець за свій рахунок.
• Якщо товар має шлюб або несправний, то оплату за доставку товару здійснює інтернет-магазин «Kinder-style».
• Відповідно до частини 3 статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів»: повернення коштів покупцеві за товар здійснюється виходячи з вартості товару на момент його придбання.
• Гроші будуть повернуті покупцеві протягом 5 робочих днів з дня пред'явлення відповідної вимоги. У разі повернення готівкою за допомогою поштового переказу, повернення здійснюється протягом 10 робочих днів.
• Якщо потрібен детальний огляд товару при виявленні недоліків, які були отримані в період передачі товару покупцеві, тоді термін повернення грошових коштів може бути продовжений до 7 днів. Згідно п.6 ст.8 Закону України «Про захист прав споживачів» максимальний термін перевірки товару становить 14 днів.
• Повернення грошових коштів здійснюється за безготівковим розрахунком на банківську карту клієнта або готівкою за допомогою поштового переказу. 

Якість


100% якість і тільки бренди США (Carter`s, OshKosh, GAP, Zara, H&M, Skechers та інші). Для запобігання недарозуменій, усі товари цих брендів виробництва США, шиють на манафактурах інших континентів і країн (Китай, Індонезія, Мадагаскар, В'єтнам, Малайзія, Гватемала, Філіппіни, Камбоджа, Єгипет, Таїланд та інші).

На цих мануфактурах шиє тільки товари Carter`s, OshKosh, GAP, Zara, H&M, Skechers та інші, що відрізняє їх по найкращому якістю від звичайного Китаю.

Однак, весь товар поставляється виключно з США, так як там знаходиться основі представництво Carter`s, OshKosh, GAP, Zara, H&M, Skechers та інші.

Захист персональних даних

Повідомляємо Вам про те, що особисті дані Клієнтів зберігаються в базі даних інтернет-магазину «Kinder-Style». Особисті дані збираються і обробляються з метою реалізації статутної діяльності компанії, розсилки інформації про промо- та рекламних акціях. Обробка і використання бази даних здійснюється згідно з положенням Закону України «Про захист персональних даних».

Інтернет-магазину «Kinder-Style» має право на надання персональних даних Клієнтів операторам мобільного зв'язку (тільки номери мобільних телефонів) для твору відправки SMS-повідомлень з інформуванням клієнтів про статус замовлення.

Правила захисту і зберігання персональних даних